Aktuality ze dne 11.6.2012 jsou zde:

Výsledky již jsou a naleznete je v sekci CHLEBOVICKÝ KRPÁL-VÝSLEDKY :O)

Na fotografiích se právě pracuje a budou nejpozději pozítří večer. Ostatní fotografové, kteří máte ze závodu fotky a rádi by jste se s námi o to podělili, pošlete odkaz buď na email skmpfm@seznam.cz nebo napište odkaz do sekce CHLEBOVICKÝ KRPÁL-DISKUZE, DOTAZY A PŘIPOMÍNKY.

Na článku se taky usilovně pracuje a bude nejpozději zítra večer :o)

 

 

Aktuality ze dne 8.6. jsou zde:

ZÁVOD

Závod se zítra uskuteční. Model předpovědi počasí ukazuje polojasno s minimem srážek ( https://www.in-pocasi.cz/predpoved-pocasi/model-srazky.php?odpoledne&den=1 ). Těšíme se na vaši účast. 

CENY 

Padl dotaz na ceny: Jelikož parnerů akce je mnoho, v každé kategorii budou jiné ceny, samozřejmě odstupňované dle umístění 1.-3. místo :o)

Stačí kouknout na partnery akce a ceny jsou jasné. Celková výše cen je cca 20 000 Kč. V tombole bude pak těchto 11 cen: volné vstupenky na sportoviště SPORTPLEX a TVOJE FITKO, kabelka od firmy MAR.S, kvalitní výběrové víno z VINOTK, běžecké tričko NEWLINE, sportovní věci od JUMP SPORTU A SPORTMAGU, poukaz v hodnotě 300 Kč od firmy HANNAH SPORTOVNÍ ODĚVY, poukaz od firmy IP v hodnotě 300 Kč, sada luxusních polštářků od firmy ZÁCLONY LINDOVSKÁ, balíček od firmy PEKAŘSTVÍ KOLÍNEK, dárkový balíček od Městské policie Frýdek-Místek a pikniková taška od firmy LEEMON. Podmínkou pro tombolu je doběhnout nebo dojít do cíle.

Organizátoři vymysleli ještě speciální cenu pro nejpomalešího závodníka a to se nechte překvapit.

 

PŘEKVAPENÍ PRO VŠECHNY ÚČASTNÍKY

Všichni účastníci závodu v rámci startovného při vrácení startovních čísel dostanou malé překvapení od Městské policie Frýdek-Místek.

 

REGISTRACE:

Registrace přes internet je do dnešního večera do 21.00 hodin. Zítra registrace na místě závodu fotbalovém hřišti od 14:00 do 15:50 hodin, kategorie dětí od 14:00 do 14:45 hodin.

 

SPRCHY A JÍDLO:

Na hřišti jsou sprchy k dispozici. Restaurace zde bude zajišťovat jídlo a pití. Radegast pouze dvanáctka :o)

 

ATRAKCE PRO DĚTI

Před závodem a po závodě je možnost shlédnout v polovině trati farmu malých daňků. Otevřeno bude mít i Včelařská prodejna a muzeum včelařů poblíž fotbalového hřiště a to v době od 15-19 hodiny.

 

POVRCH TRATI

Trávník před sjezdovkou nám včera krásně traktůrkem pokosila paní Kozelská. Tímto ji děkujeme.

 

MÉDIA

Živý vstup k závodu bude možnost si poslechnout v neděli okolo 8:10 hodin na rádiu Český rozhlas Ostrava.

Pozvánka na závod z webu statutárního města Frýdek-Místek: https://www.frydekmistek.cz/cz/o-meste/0689413-v-nedeli-se-pobezi-chlebovicky-krpal.html

Pozvánka na závod z webu Beskydského informačního centra: https://www.beskydy-info.cz/aktualne/1934-chlebovicky-krpal-2013#t

Pozvánka na závod z 5plus2: https://www.5plus2.cz/13164/v-nedeli-se-pobezi-chlebovicky-krpal

Pozvánka na závod z impulsreiony: https://regiony.impuls.cz/moravskoslezsky-kraj/v-nedeli-se-pobezi-chlebovicky-krpal.html

Pozvánka na závod z infoprostoru: https://www.infoprostor.cz/aktualn/2391-chlebovicky-krpal-poprve

Pozvánka na závod z ctu: https://www.ctusi.info/zpravodajstvi/zpravy/373/chlebovicky_krpal_poprve/

Pozvánka na závod z fmnoviny: https://www.fmnoviny.eu/clanky/22078-chlebovicy-krpal-narocny-beh

 

atd....