Aktuality

 
13.5.2014 Vítejte milí Krpálnici a Krpálnice na dalším ročníku extrémního běhu. V tomto týdnu se spustí jak registrace, tak budou k dispozici i propozice k závodu.


 
15.5.2014 Registrace spuštena, propozice k závodu jsou také k dispozici. Pro letošní ročník plánujeme pár změn např.:
 -mělo by být více sponzorů (lépe pro vás :o) )

-měla by být zajištěná televize (takže budete všichni hvězdy)

-mělo by být zajištěno teplé jídlo k prodeji (to ať pan žaludek si po závodě něco dopřeje)

-měli by být medaile (nebudou sice ze zlata, stříbra ani bronzu, ale budou)

-měl by být putovní pohár pro nejrychlejšího běžce (nejedná se o zmrzlinový pohár)

-měl bych mít megafón, takže mne všichni při organizaci uslyšíte

-měl by být zajištěný stupínek vítězů

-mělo by být více cen v tombole

-měla by být fotografická soutěž pro přítomné fotografy (sledujte aktuality :o) )

-vhledem k prvnímu ročníku jsou posunuté časy celé akce (dobře si přečtěte propozice, ne že za mnou zase budou všichni chodit a vyptávat se)

-prohlášení o bezpečnosti na vlastní riziko (budeme se za vás modlit, ať se nikomu nic nestane)

-povinnost závodníka mít triko (speciálně pro kluky SK Fighteru inside :o), je třeba ctít atletické pravidla)

-povinnost závodníka mít startovní číslo na přední straně těla (pro naše časoměřiče ať v tom nemají guláš)

-a další na které si zrovna nevzpomínám :o)

 

20.5.2014  Včelí obchůdek i s včelařským muzeem bude mít výjimečně v nedělní den závodu otevřeno a to od 13 do 16 hodin. Zde si můžete zakoupit plno výborných věcí, výběr je veliký od včelařských potřeb pro začínající i zkušené včelaře, úly, včelařské oblečení, včelí produkty a výrobky z nich, hry a hračky s včelí tématikou pro děti, svíčky z včelího vosku, trička, med a medovinu, medové sladkosti a atd. . Pokud najdete chvíli čas, určitě stojí za to se tam podívat.  Včelí dům je na trase závodu cca 400 metrů od startu.

 

26.5.2014  Co se týká občerstvení ke koupi, tak budou na  hřišti klobásy na grilu, zelná polévka, párky pro děti, pitný režim, sladkosti a nanuky. Co se týká sprch, ženské pohlaví bude využívat svoji vlastní sprchu.

 

3.6.2014  FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ. Pro ty z vás, kteří nesoutěží, ale také i pro soutěžící tu máme na letošním ročníku Chlebovického krpálu fotografickou soutěž. Své momentky zasílejte do 7. dne od konání závodu v max. počtu 5 ks na náš email: skmpfm@seznam.cz . Nejlepší tři fotografie budou ohodnoceny výborným značkovým vínem. Výherci společně s fotografiemi budou pak uvedeni v aktualitách. 

 

5.6.2014   V den konání závodu bude na hřišti možnost shlédnout pěkné autoveterány, děti budou mít k dispozici velkou trampolínu (z předešlého dne, kdy se na hřišti koná dětský den). Počasí by nám na neděli mělo přát, předpověď je příznivá. Jinak aktuálně ze včerejška počet přihlášených byl cca kolem 55 dvounožců....    

 

7.6.2014   Chlebovický krpál 2.ročník zítra bude!!!!! Na poslední chvíli nám přibylo pár sponzorů. Letos jsou pro výherce ceny v celkové hodnotě 25 000,- Kč. Po závodě si určitě nenechte ujít tombolu, kde letos je pro vás připraveno 20 cen v celkové výši 4000,- Kč (na vypsání cen už není čas, nechte se překvapit :o)