Fotbalový turnaj SK MPFM ve Frýdku-Místku ze dne 3.2.2017

08.02.2017 23:13

Pro školáky 3. února 2017 znamenalo pololetní prázdniny, pro složky IZS to znamenalo 9.ročník turnaje v sálové kopané O pohár ředitele Městské policie Frýdek-Místek, který se odehrál tradičně na ulici Pionýrů na hale SŠED. Letos počet týmů byl zúžený opět na sedm manšaftů, protože na poslední chvíli jeden manšaft účast z pracovních důvodů bohužel odřekl.

Hrálo se opět o spousty krásných a hodnotných cen, dárkových košů, prezentačních věcí, o poháry, o zlato, stříbro a bronz, o to vše bojovali tyto týmy: Sportovní klub Městské policie Frýdek-Místek, Městská policie Olomouc, PČR Frýdek-Místek, PČR Vratimov, Hasičský záchranný sbor Frýdek-Místek, Zdravotní záchranná služba Frýdek-Místek a firma Leemon.

Na prvním místě skončil náš dlouhodobý sponzor respektive manšaft složený z firemních pracovníků firmy Leemon. Druhé místo si opětovně jako před rokem vybojoval manšaft frýdeckomísteckých hasičů. Na třetím bronzovém místě se umístil celek Policie České republiky Frýdek-Místek. Náš tým Sportovní klub Městské policie se umístil bohužel na bramborové pozici. Nejlepší střelcem turnaje se stal Jiří Nikl z Hasičského záchranného sboru Frýdek-Místek. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen náš gólman Aleš Ondruch ze Sportovního klubu Městské policie Frýdek-Místek. A jak to dopadlo celkově?

Celkové umístění turnaje:

1.místo- Leemon

2.místo- Hasičský záchranný sbor Frýdek-Místek

3.místo- PČR Frýdek-Místek

4.místo- Sportovní klub Městské policie Frýdek-Místek

5.místo- PČR Vratimov

6.místo- Městská policie Olomouc

7.místo- Zdravotní záchranná služba Frýdek-Místek

Odkaz na fotogalerie z tohoto turnaje je možno shlédnout zde:

skmpfm.rajce.idnes.cz/Fotbalovy_turnaj_SK_MPFM_ve_Frydku-Mistku_3.2.2017/

Na závěr bych rád poděkoval všem, kteří přispěli pomocnou rukou, to znamená členům SK MPFM, skvělým holkám za barem Lucince a Radušce a především všem sponzorům, kteří se postarali o krásné ceny:

MĚSTSKÁ POLICIE FRÝDEK-MÍSTEK