Fotbalový turnaj v Olomouci s účastí týmu SK MPFM ze dne 6.6.2014

16.06.2014 11:31

Dne 6. června 2014 na hřišti v Olomouci-Slavoníně uspořádal Sportovní klub Městské policie Olomouc již 3. ročník turnaje v malé kopané „O putovní pohár ředitele Městské policie Olomouc“ pod záštitou primátora statutárního města Olomouce JUDr. Martin Major, MBA..

Turnaj složený ze strážníků, policistů a celníků se zúčastnilo 10 týmů z České republiky a Slovenska (Celní úřad pro Olomoucký kraj, SK MP Frýdek Místek, MP Košice, MP Nový Jičín, MP Olomouc, MP Ostrava, MP Praha, MP Třinec, OSDP Brno, Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje) a náš fotbalový tým SK MPFM nemohl samozřejmě chybět. Náš celek odjel na tento turnaj bez dvou velkých opor v týmu, takže umístění na stupni vítězů jsme ani moc neočekávali. V prvních dvou ročnících nám nepřálo štěstí, v tomto ročníku nám chyběli na hřišti důležití hráči. Jednotlivé zápasy jsme odehráli takto:

SK MPFM-SK MPOL 2:3

SK MPFM-MP KOŠICE 1:2

SK MPFM: CS OL 1:0

SK MPFM:MP PRAHA 1:5

Při prvním zápase se náš tým teprve sehrával. Při druhém asi nejlepším našem utkání jsme vedli, ale dvě velké zbytečné chyby nás připravili o vítězství. V třetím zápase  jsme hráli vyrovnanou hru, avšak nedotáhli jsme zápas dokonce dle našich představ. V posledním utkání jsme už hráli už vabank a ke konci jsme už zápas téměř vypustili, protože už skóre nehrálo roli. Celkově jsme skončili na 8.místě a mezi naše nejlepší hráče patřili Rostislav Pitřík, Jiří Janíček a Radek Škrobal. Na prvních třech místech se zaslouženě umístili týmy z třech největších měst. Ve finále OSDP Brno porazilo MP Prahu, v boji třetí místo porazil pořádající SK MP Olomouc místní CÚ Olomouc. Pořadatelům veliký dík za skvělou organizaci a v příštím ročníku už snad stupně vítězů.

Výsledková listina:
1.místo OSDP Brno
2.místo MP Praha
3.místo Celní úřad pro Olomoucký kraj

Fotky k dispozici jsou ke shlédnutí zde: skmpfm.rajce.idnes.cz/fotbalovy_turnaj_v_Olomouci_s_SK_MPFM_ze_dne_6.6.2014/

Autor článku předseda SK MPFM