Turistický výšlap na královnu Beskyd Lysou horu pod hlavičkou SK MPFM

17.03.2013 10:40

V neděli dne 14.4.2013 se uskuteční pod hlavičkou SK MPFM turistický výšlap na královnu Beskyd na Lysou horu. Tuto vysokohorskou tůru podnikneme za každého počasí, o dobytí vrcholu se pokusíme ze západní strany po turistické červené stezce ze železniční stanice Ostravice. Akce bude celodenního charakteru, půjde se vycházkovým tempem s mnoha zastávkami, tudíž návrat ke svým domovům ve večerních hodinách.

Pokyny :

- odjezd bude ze železniční stanice Frýdek-Místek v 7:20 hodin ( SRAZ JE VESTIBULU ČD V 7:10 !! )

- pokud někdo chce vzít kamarády nebo členy rodiny, třeba i děti - je to povoleno

- vzít si dle počasí oblečení (také na převlečení), nějakou svačinu a pití, opalovací krém

a samozřejmě veselou náladu, doporučuji trekingové nebo lyžařské hole

- povinná výbava pro zaměstnance MP FM je pracovní černé tričko MPFM (pro vrcholový snímek)

PRO ČLENY SK MPFM  JE DOPRAVA VLAKEM ZDARMA