Turnaj v sálové kopané pořádaný MPFM ve spolupráci se SKMPFM dne 31.1.2014 ve Frýdku-Místku

10.02.2014 10:18

Během pololetních školních prázdnin dne 31.1.2014 uspořádala Městská policie Frýdek Místek ve spolupráci se Sportovním klubem Městské policie Frýdek-Místek 6.ročník turnaje v sálové kopané - O pohár ředitele Městské policie Frýdek-Místek, který byl pod záštitou primátora města Frýdek-Místek Mgr.Michala Pobuckého. Turnaje se zúčastnilo 8 týmů z toho sedm týmů byly složky integrovaného záchranného systému (MP Frýdek-Místek, MP Třinec, MP Olomouc, PČR Frýdek-Místek, PČR Vratimov, Hasičský záchranný sbor Frýdek-Místek a Zdravotnická záchranná služba Frýdek-Místek) a jeden tým byl tvořen jedním z našich sponzorů firmou Leemon.

Hrálo se systémem každý s každým na dobu 1 x 12 minut a v poli s hráčským složením 4+1 (se čtyřmi náhradníky na lavičce). Naše družstvo MP FM se v tomto ročníku moc nepředvedlo a loňské 2.místo se nám nepodařilo bohužel obhájit. Náš tým skončil na předposledním místě, což bylo pro nás nejhorší umístění v historii turnaje. V útoku se nám nedařilo dávat góly a spoustu tutovek jsme neproměnili. Chyběli nám dvě opory týmu jak vepředu tak vzadu, během 7 zápasů jsme udělali plno  herních chyb a do toho se štěstí k nám obracelo zády. Za zmínku stojí jen ocenění našeho hráče Rostislava Pitříka, který byl zvolen titulem za nejužitečnějšího hráče turnaje.

Jednotlivé zápasy jsme odehráli takto:  MP FM – Leemon 0:2, MP FM – MP Třinec 1:3, MP FM – PČR FM 0:3, MP FM – MP Olomouc 0:1, MP FM – PČR Vratimov 3:0, MP FM – ZZS FM 1:2 a MP FM – HZS FM 0:2

Jednoznačným a zaslouženým výhercem letošního turnaje byl velmi sehraný a technicky vyspělý tým firmy Leemon, který až na jednu remízu s HZS FM všechny zápasy vyhrál. Krásné druhé místo vybojoval  tým HZS FM a na třetím místě se umístil loňský vítěz tým MP Olomouc. Tabulka jednotlivých zápasů je uvedena zde: výsledková tabulka.xls

8. PČR Vratimov

Po skončení turnaje bylo vyhlášeno konečné pořadí, každé mužstvo obdrželo upomínkové předměty, první čtyři mužstva získalo poháry a věcné ceny od sponzorů. Zároveň byly vyhodnoceny individuální ocenění–dva nejlepší střelci turnaje a nejlepší brankář turnaje. Nejlepším střelcem turnaje byl Marián Causidis z týmu firmy Leemon (10 gólů) a druhým nejlepším hráčem byl Antonín Čech z týmu MP Olomouc  (9 gólů). Nejlepším brankářem turnaje byl Zdeněk Krenželok z týmu MP Třinec. Cena fair-play byla udělena týmu PČR Vratimov. Zvláštní cenu pro fanouška turnaje získala slečna Blehová, za své obrovské a vtipné transparenty a také za masku Leemona.

Na závěr bych chtěl poděkovat za vzornou reprezentaci všech týmů. A zvláštní ocenění si partneři  akce, bez kterých by turnaj nebyl možný uskutečnit: Leemon, Chodura Beskydské uzeniny, Zlatnictví Wludyka, Marlenka,  VinoTK, MFrost, Konczanka, Dům vína U Datla, Slezská pekárna Jaroslava Kmošťáka, Střední škola elektrostavební a dřevozpracující, Polar, Zpravodaj RM FM, a samozřejmě statutární město Frýdek-Místek s Městskou policii Frýdek-Místek.

Z fotbalového turnaje byly pořízeny fotky, videa a články viz. níže:

fotky: skmpfm.rajce.idnes.cz/fotbalovy_turnaj_poradany_MPFM_ve_spolupraci_se_SK_MPFM_ve_Frydku-Mistku_dne_31.1.2014/

další fotky: skmpfm.rajce.idnes.cz/fotbalovy_turnaj_poradany_MPFM_ve_spolupraci_se_SK_MPFM_ve_Frydku-Mistku_dne_31.1.2014_next_photos/

ze Zpravodaje RM: zpravodaj.pdf (strana 6)