Volejbalový turnaj dne 3.6.2016 ve Frýdku-Místku s účastí týmu SK MPFM

05.06.2016 08:59

Pro mnohé z vás k patečnímu odpoledni už patří pracovní odpočinek a víkendové volno. První pátek v měsíci červnu však pro několik volejbalových nadšenců byl ve znamení volejbalového turnaje, který pořádal Sportovní klub Městské policie Frýdek-Místek ve spolupráci s Magistrátem města Frýdek-Místek. Jednalo se již o devátý ročník volejbalového turnaje, který od prvních ročníků spíše přátelského charakteru než sportovního zápolení o medaile. Pro nejčastější vyhrávající tým a to tým Odboru investic je na turnaji povinností obhajovat své skoro jasné prvenství.

Na turnaji se letos poprvé kromě již tradičních týmů, které tvořili různé odbory Magistrátu města Frýdek-Místek, objevil i náš tým Sportovního klubu Městské policie Frýdek-Místek, který měl ambice na medailové umístění. Turnaj se odehrával ve venkovní části areálu Sokolovny ve Frýdku-Místku na dvou kurtech a hrálo se systémem každý s každým po dvou setech do 15 bodů. Letos na startovní listině bylo celkem 6 tým (Odbor investic, Odbor dopravy a silničního hospodářství, Odbor správy obecního majetku, Odbor územního rozvoje a stavebního řádu, Vedení města a náš Sportovní klub Městské policie Frýdek-Místek). Počasí nám přálo, protože bylo teplo a polojasno, takže ideální podmínky. Občerstvení bylo zajištěno, takže zbývalo si už jen užít volejbalu. A jak to vše dopadlo? Prvenství v turnaji si nakonec dle očekávání zaslouženě vybojoval tým Odboru investic. Na pěkném druhém místě skončil tým Odboru správy obecního majetku. Náš tým SK MPFM s premiérovou volejbalovou sestavou ač měl na stříbrnou pozici, nakonec získal kvůli horšímu skóre krásné bronzové umístění.

Výsledky turnaje:

1.       Odbor investic                                                        8 b.

2.       Odbor správy obecního majetku                         6 b. (na skóre)

3.       SK MP FM                                                                  6 b. (na skóre)

4.       Odbor územního rozvoje a stavebního řádu    4 b.

5.       Vedení města                                                          3 b. (na skóre)

6.       Odbor dopravy a silničního hospodářství         3 b. (na skóre)

Více fotek z turnaje na našich webových stránkách na odkaze zde: skmpfm.rajce.idnes.cz/Volejbalovy_turnaj_dne_3.6.2016_ve_Frydku-Mistku_s_ucasti_tymu_SK_MPFM/

V závěru bych rád všem poděkoval za pěkné páteční sportovní odpoledne a dále bych také poděkoval našim partnerům, kteří tento turnaj podpořili: AK Sportovní trofeje, BIC, Dům Vínoa U Datla, Konczanka, Pekařství Kolínek, Poháry Bauer s.r.o., Vinotéka Kubalová, Záclony Lindovská a Zdraví sen.cz