Běžecký závod CraftRunGo s účastí člena SK MPFM dne 9.4.2016 v Ostravě

A je tu další závod, který se konal 9. dubna 2016 v Ostravě zvaný Craft RunGo „rázový běh“. Trasa závodu vedla Bělským lesem, kdy se běželo jak po zpevněném terénu (asfaltu), tak i po nezpevněném terénu s převýšením cca 40 metrů. Prvotní délka tratě byla naplánovaná na 7,8 km, ale z důvodů bezpečnosti běžců, byla zkrácená o jeden kilometr, jelikož od pátku vydatně pršelo a na trati byly nebezpečné úseky.

V 11:00 hodin to vše vypuklo, kdy na start závodů se postavilo celkem 374 běžců, mezi nimi i jeden člen našeho Sportovního klubu Městské Policie Frýdek-Místek Petr Hopják se startovním čísle 258, který se nezalekl špatného deštivého a chladného počasí J. Před zahájením závodu se počasí umoudřilo, a tak byly ideální podmínky na běh. První kilometry byly po zpevněném terénu, kdy se našemu běžci SKPMFM podařilo dostat do početnější vedoucí skupinky. Celou trať pak zvládl v čase 29minut a 22sekund, kdy obsadil celkové krásné 24. místo. Ve své kategorii (muži od 21 do 39 let) se umístil na 19. místě. V cíli pak na každého běžce, který doběhl zdárně do cíle, čekalo krásné perníkové srdce a domácí občerstvení. Domů si pak z Ostravy vezeme krásný pocit ze závodu a špinavé oblečení...