Bowlingový turnaj 4.ročník SK MPFM v Bašce říjen 2015

Další ročník bowlingového turnaje SK MPFM se odehrál na začátku měsíce října v nedaleké obci Baška. Tohoto ročníku se zúčastnilo celkem 11 hráčů, z toho většina členů SK MPFM doplněna strážníky MP a jejich rodinnými příslušníky. Hrálo se jako vždy dvoukolově a sčítaly se body za obě dvě kola. První kolo to vypadalo, že hráči teprve ladí mířidla, poněvadž v kole druhém došlo skoro u všech hráčů ke zlepšení bodového zisku. Nejlepší hráčem .ročníku bowlingového turnaje se stal s přehledem s velkým odstupem a celkovými 262 body Aleš Ondruch (SK MPFM). Na druhém místě se umístil opět člen SK MPFM s celkovým počtem 238 bodů Pavel Solanský. Na třetí příčce s 220 body se těsně na čtvrtého a to pouze o jeden bod umístil Michal . Nejlepší dítě turnaje byl vyhlášen s pěkným počtem 169 bodů Patrik Ondruch synátor výherce celého turnaje. Nejlepší ženou turnaje se stala Veronika Nováková s krásným počtem 178 bodů, která také byla pouze o bod lepší než další žena v pořadí. Oceněni byli opět všichni hráči, ti nejlepší získali navíc krásné poháry a celkový vítěz si odvezl navíc domů velký putovní pohár. Atmosféra celého turnaje byla jako všechny předešlé ročníky rodinná a do příštího jarního turnaje se budeme těšit a věřit i v hojnější účast.