Fotbalový turnaj TALPA CUP 2013 ve Frýdku-místku dne 28.12.2013

Po vánočním čase před silvestrem fotbalisté nezaháleli a pod hlavičkou firmou Leemon se uskutečnil fotbalový turnaj TALPA CUP 2013. Turnaj se odehrával na hale SŠED v Místku a sešlo se zde uctyhodných 10 týmů: CALLIBRUM FM, MAMA MIA, KOOPERATIVA FM, MOTOKÁRY FM, AUTO HERC, SK PRŽNO ŽENY,SLAVOJ HRANOLKY, FC KOZLOVICE, LEEMON a náš tým SK MPFM. Hrálo se v počtu hráčů 4+1 s třemi náhradníky na dobu jednou 12 minut. Nejdříve se hrálo ve dvou skupinách systémem každý s každým a pak systémem vyřazovacího pavouka z 8 nejlepších týmů. Náš tým SK MPFM byl ve velmi vyrovnáné druhé skupině a podle toho také dopadly naše vzájemné zápasy (2 prohry,1 výhra a 1remíza):

SK MPFM-FC KOZLOVICE 2:3

SK MPFM-KOOPERATIVA 2:3

SK MPFM-SLAVOJ HRANOLKY 3:2

SK MPFM-MOTOKÁRY FM 1:1

V boji ve čtvrtfinále jsme porazili tým Leemonu ve velmi vyrovnaném zápase, který skončil 2:2 a rozhodovalo se až na penalty. Zde náš tým podržel výborným výkonem gólman Aleš Ondruch a na penaltovém rozstřelu jsme vyhráli 3:1. Náš brankář byl také oceněn cenou za nejlepšího penaltového golmana turnaje. Další zápas v boji o třetí místo už jsme marně bojovali s daleko lepším týmem AUTO HERC a prohráli jsme 1:4. Naším nejlepším střelcem se stal benjamínek Jiří Janíček a naším nejlepším hráčem Vladimír Lukáš. Vzhledem ke kvalitním týmům turnaje pro nás celkové 4.místo bylo velmi dobrým výsledkem a také dobrou generálkou pro lednový turnaj, který pořádáme (viz. adresář NOVINKY nebo FOTBALOVÝ ODDÍL). Nejlepším týmem turnaje se stal manšaft CALLIBRUM FM, na druhém místě skončil tým MAMA MIA a na třetí pozici tým AUTO HERC. Nejlepším střelecem turnaje se stal Jakub Teplý ( CALLIBRUM FM) a nejlepším golmanem se stala žena Petra Skočovská (SK PRŽNO ŽENY).

Fotky z turnaje a další článek je možné shlédnout v adresáři FOTOGALERIE nebo na odkaze: skmpfm.rajce.idnes.cz/Fotbalovy_turnaj_TALPA_CUP_ve_Frydku-Mistku_dne_28.prosince_2013/

CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ NA TURNAJI:

1.CALLIBRUM FM

2.MAMA MIA