Petangový turnaj SK MPFM 2.ročník, Frýdek-Místek říjen 2015

  Na začátku října opět v prostorách areálu Sokolík v Místku se konal druhý ročník petangového turnaje SK MPFM. Tak jako loni počet přihlášených bych trochu vyšší než opravdový počet hráčů. Akce se zúčastnilo osm petangérů, kteří svými kvalitními hrami odehráli velmi vyrovnaný turnaj. Hrálo se opět v jednotlivcích a opět formou tzv. každý s každým, a to čtyřkolově a podle upravených mezinárodních pravidel na veskrze rovné travnaté ploše nebo na antuce.  

                                 

       První kolo ovládli jako nejlepší žena Jíťa a nejlepší muž Dave. Ve druhém kole ukázali své kvality opět jako nejlepší žena Jíťa a mezi muži Pablo. Druhé kolo, ve kterém všichni zahráli takřka vyrovnané výkony pořadím trochu zamíchalo a v celkovém pořadí rozhodovalo skóre. Mezi prvním a druhým kolem se hrála exhibiční hra na s jednou koulí, kdy házeli všichni hráči na jeden košónek. Exhibiční hru nádherný hodem takřka na 20 metrů vyhrála Verunka.

 

  Celkové umístění:

  1. Dave Belej (SK MPFM)…18výher
  2. Jíťa Belejová (Frýdek)…17výher
  3. Jiří Janíček  (SK MPFM) …15výher
  4. Niky Volná (SK MPFM)…15výher
  5. Hanke  K. (Frýdek)…14výher
  6. Verunka Nováková (SK MPFM)…12výher
  7. Lenka Lištvanová (SK MPFM)…11 výher
  8. Pablo Solanský (SK MPFM)…11výher

 

            

    Celý turnaj se odehrál v příjemné atmosféře, slunné počasí takřka letní tuto atmosféru jen pěkně doplnilo. Ocenění byli všichni hráči.

 

Fotky z této akce naleznete na odkaze zde: skmpfm.rajce.idnes.cz/Petangovy_turnaj_SK_MPFM_2.rocnik%2C_Frydek-Mistek%2C_rijen_2015/

              

 autor článku David Belej