Vánoční sbírka členů SK MPFM pro dětské oddělení v Nemocnici ve Frýdku-Místku dne 23.12.2015

Naši členové Sportovního klubu Městské policie Frýdek-Místek se rozhodli pro dobrou věc a uspořádali v prosinci malou vánoční sbírku pro ty, pro které jsou Vánoce především určeny, pro ty nejmenší. Den před Štědrým dnem členové našeho SKMPFM navštívili dětské oddělení v Nemocnici ve Frýdku-Místku, kde nadělovali dětem předčasného Ježíška.

Na dětském oddělení letos bylo celkem 20 dětí různého věku v rozmezí od 0 do 18 let a bylo pěkné u všech spatřit úsměv na tváři. Psací potřeby, hračky všeho druhu od plyšových hraček po společenské hry, sportovní potřeby, reflexní věcičky a hračky pro BESIP to vše jsme dětem rozdali či nechali do zásoby pro další malé pacienty. Tímto bych chtěl poděkovat všem členům SK MPFM, kteří se do sbírky zapojili a věřím, že v příštím roce tuto akci opět zopakujeme.

autor článku předseda SK MPFM