Vánoční sbírka SK MPFM pro dětské oddělení v Nemocnici ve Frýdku-Místku dne 23.12.2016

Rok se s rokem sešel a náš Sportovní klub Městské policie Frýdek-Místek opět uspořádal sbírku pro děti na dětském oddělení v Nemocnici ve Frýdku-Místku. Měsíc zpátky naši členové SK MPFM o pár metrů na vedlejším hematologickém oddělení v hojném počtu darovali krev a nyní se v dobré věci rozhodli znovu pokračovat. Opět den před Štědrým dnem jsme navštívili dětské oddělení a rozveselili tak Ježíškem spoustu dětí, kteří zde kvůli nemoci či úrazu museli být bohužel hospitalizováni.

Rozveseleno bylo celkem cca 20 dětí různého věku v rozmezí od 2 do 17 let,  kterým bylo naděleno všemožné od psacích potřeb, hraček především plyšových (letos bylo plyšáků na 100 kusů), sportovních potřeb, reflexních doplňků z prevence k BESIP a dalších předmětů. Rád bych poděkoval všem členům SK MPFM i nečlenům, kteří se do sbírky zapojili (jmenovitě: Kristýna Kolichová, Marek Chmělarský, Boghdan Kunschke, Michal Ondroušek, Tomáš Bužek, Pavel Solanský, Veronika Nováková, David Belej, Hana Windischová) a věřím, že v tomto milém skutku budeme po roce opět pokračovat. A jelikož se nám blíží konec roku, tak do toho nového roku vám jak za svou osobu, tak za SK MPMF, přeji hlavně zdraví, lásku, štěstí a úspěchy jak pracovní tak i sportovní.

Fotky ke zhlédnutí z této akce na odkaze zde: skmpfm.rajce.idnes.cz/Vanocni_sbirka_SK_MPFM_pro_detske_oddeleni_v_Nemocnici_ve_Frydku-Mistku_dne_23.12.2016/

autor článku David Belej

Více zde: