Zábavné dětské odpoledne pořádané SK MPFM v říjnu 2018 ve Frýdku-Místku

V krásném skoro letním ač říjnovém počasí se odehrálo zábavné odpoledne pro děti, které bylo ve spolupráci Sportovního klubu Městské policie Frýdek-Místek s agenturou Hravého klauna a s restaurací Sokolík. Dětský den byl určen nejen pro děti, ale také spousty her a sportů bylo určeno i pro dospělé. V malebném venkovním areálu restaurace Sokolík bylo nachystáno několik různých stanovišť. Akce měla za úkol zapojit kromě dětí tak i jejich rodiče. Mnozí rodiče tak mohli zavzpomínat na své dětské léta, kdy hráli za domem kuličky, jezdili na koloběžkách nebo házeli šipky nebo stříleli z luku. Ke hraní zde byly novější hry jako pétanque, zahradní kroket či kubb kuželky nebo frisbee. Menší děti si mohli zaházet s kuličkami na terč, skládat různé skládačky, skákat v pytlích atd. . Po absolvování všech stanovišť si děti i rodiče dostali za odměnu pár drobností. Akce se zúčastnilo za celé odpoledne přibližně jedna stovka dětí v doprovodu rodičů a za všechny účastníky a pořadatele bych akci označil za vydařenou.

fotky ke shlédnutí zde:  skmpfm.rajce.idnes.cz/Zabavne_detske_odpoledne_poradane_SK_MPFM_v_rijnu_2018_ve_Frydku-Mistku/

autor článku David Belej