Bowlingový turnaj 3.ročník SK MPFM v Bašce dne 22.6.2015

23.06.2015 14:05

Další ročník bowlingového turnaje SK MPFM se uskutečnil tuto neděli dne 21.6.2015 tradičně v obci Baška v restauraci Bašťanka. Na startovní listině se objevilo celkem 12 slavných jmen, z toho polovinu tvořili členové SK MPFM. Hrálo se dle nastavených pravidel z předešlých ročníků, tudíž se odehrály tři hry a celkově se tyto hry sečetly. Nejlepší hráč získal krásný stříbrný putovní pohár SK MPFM na pár měsíců do svého držení, medailemi byli oceněni první tři nejlepší hráči turnaje a dále pak byli oceněni nejlepší žena, nejlepší dítě a hráč s nejlépe zahraným kolem. Atmosféra tohoto ročníku byla opět přátelská až skoro rodinná, někteří svými výkony velmi překvapili a někteří nejmenovaní zase naopak zůstali za svými kvalitami. Vložená do hry byla i bowlingová škola pro děti, kdy zkušení rodičové alias proškolení instruktoři učili své ratolesti základy techniky bowlingu. Kromě samotného bowlingu jsme si pošmákli na místních pochutinách a nápojích a celkově nám nepříliš letní večer krásně uběhl.

Celkové výsledky:

1.místo-David Belej alias Dave (SK MPFM)… 105,148,135 (388bodů)

2.místo-Michal Krůček alias Snake… 135,94,149 (378bodů)

3.místo-Roman Novotný alias Karel…  134,143,98 (375bodů)

4.místo-Michaela Friedrichová alias Míša…  103,114,105 (322bodů)

5.místo-Aleš Ondruch alias Alu (SK MPFM)… 83,98,127 (308bodů)

6.místo-Pavel Solanský alias Soliér (SK MPFM)…   120,63,113 (296bodů)

7.místo-Petr Smetana alias Smetí… 95,87,96 (280bodů)

8.místo-Nikola Volná alias Nicolette (SK MPFM)…80,83,104 (267bodů)

9.místo-Jakub Friedrich alias Kukuban…(53,30,48)x2 (262bodů)

10.místo-Hana Kocánová alias Hanička… 75,87,96 (258bodů)

11.místo-Veronika Nováková alias Verunka (SK MPFM)…99,57,87 (243bodů)

nejlepší dítě: Jakub Friedrich

nejlepší žena: Michaela Friedrichová

nejlepší zahrané kolo: Michal Kroček

Fotky z turnaje jsou ke shlédnutí na odkaze zde:  skmpfm.rajce.idnes.cz/Bowlingovy_turnaj_3.rocnik_SK_MPFM_v_Basce_dne_22.6.2015/

Další ročník turnaje nám úspěšně skončil a my se můžeme těšit na příští ročník, který proběhne na podzim tohoto roku.