Pozvánka k bowlingovému turnaji SK MPFM NA 26.11.2013

18.11.2013 19:50

Vážení přátelé, dovoluji si vás pozvat na další akci SK MPFM a to na bowlingový turnaj, který bude určený nejen pro členy SK MPFM, ale i ostatní strážníky MPFM. Turnaj se bude odehrávat restauraci Baščanka v obci Baška ve dne 26.11. (úterý).  Sraz si dáme na místě v restauraci v 18:45 a začátek akce jsem naplánoval v 19:00 hodin. Dráhy budou pronajaté na dvě hodiny a budeme mít sál s posezením jenom pro sebe. Pokud stihneme odehrát předpokládaný rozpis dříve, můžeme si pak zahrát jen tak pro radost. Pro členy SK MPFM startovné zdarma, pro ostatní 40,- Kč. Každý hráč bude muset odehrát 3-5 her (bude záležet na počtu účastníků- počet je omezen na cca 12 hráčů). Věcné ceny do tomboly budou pěkné: kromě neocenitelných diplomů, lahvinka dobré whisky, lahvinka dobrého vína, a nějaký ten volňásek do Aquaparku, plus nějaké upomínkové předměty. Přihlášku zájemci posílejte nejpozději dne 25.11. buď napište emailem (na skmpfm@seznam.cz) nebo mi sms (tel. 608869683)-stačí jen napsat jméno.

Dopravu na akci a z akce každý individuálně nebo se mezi sebou domluvíme. Já osobně pojedu autem, tak mohu vzít 3 lidi tam a zpátky a strž. Solanský může do auta také někoho přibrat. Do Bašky a FM jezdí jinak busy-vlaky, co půl hodiny.

S pozdravem předseda SK MPFM strž. Mgr. David Belej