Pozvánka na střelecký turnaj Airsoft shooting open 2013

25.07.2013 14:53

Dne 24.8.2013 pořádá Sportovní klub Městské policie Frýdek-Místek  společně s Klubem airsoftové střelby AIRIPSC Frýdek-Místek 1.ročník střeleckého airsoftového závodu- Airsoft shooting open 2013. Závod proběhne ve venkovním prostředí v areálu bývalých kasáren a je rozdělen do tří skupin (muži, ženy a junioři ve věku od 10 do 18 let) a do pěti kategorií zbraní (AEG RIFLE,GAS RIFLE, SHOTGUN, HANDGUN-PRODUCTION a HANDGUN-OPEN). Hlavní závod spočívá v terčové střelbě z airsoftových zbraní na terče dle pravidel IPSC, v počtu 8 až 10 střeleckých situací pro kažkou kategorii a skupinu. Všichni jsou srdečně zváni, jak soutěžící, tak diváci.

Více informací naleznete zde: sk-mpfm.webnode.cz/airsoft-shooting-open-2013/

nebo www.padasfm.cz/portfolio-view/zavody-2/