Pozvánka na turnaj SK MPFM v sálové kopané O pohár ředitele Městské policie Frýdek-Místek

28.01.2017 22:02

Pozvánka na blížící se již tradiční fotbalový turnaj konající se ve dne 3.2.2017 tentokráte pod hlavičkou SK MPFM. Jakoby 9.ročník turnaje v sálové kopané O pohár ředitele Městské policie Frýdek-Místek se odehraje tradičně během pololetních prázdnin na ulici Pionýrů na hale SŠED a zúčastní se stejně tak jako v loňském roce 7 týmů složek integrovaného záchranného systému ( Sportovní klub Městské policie Frýdek-Místek, MP Olomouc, MP Třinec, HZS Frýdek-Místek, PČR Frýdek-Místek, PČR Vratimov, ZZS Frýdek-Místek). Ti z vás, kteří nejsou nominováni na herní soupisce a nemají zrovna denní směnu, jste společně s civilními obyvateli srdečně zváni. Vstup je zdarma. Začátek akce: prezentace v 8:00, první utkání v 8:20 a předpokládaný konec akce cca v 14:00 hodin.

S pozdravem předseda SK MPFM

Více zde: