Pozvánka na turistický výšlap na Pustevny pod hlavičkou SK MPFM

13.03.2015 13:44

Z DŮVODU ŠPATNÉHO POČASÍ AKCE PŘESUNATA DLE NOVÉHO HLASOVÁNÍ. HLASOVAT MŮŽETE ZDE: https://doodle.com/su6ptx46r543vb8i

Kdy: dle hlasování duben 2015

Kam: na Pustevny (Beskydy)

Jak: busem, vlakem, lanovkou a pěšky

Info: Vysokohorskou tůru podnikneme za každého počasí, o dobytí celé hřebenovky se pokusíme z východu po modré turistické značce (viz.mapa). Na hřebenovku se vyvezeme lanovkou. Cestu sestupu zvolíme po zelené turistické značce. Akce bude opět celodenního charakteru, půjde se vycházkovým tempem s mnoha zastávkami ( zatím nejsou nahlášeni na akci členové SK MPFM s dětmi a přítelkyněmi ale jsou opět zváni), návrat ke svým domovům ve večerních hodinách v 16:30 hodin (pokud nestihneme spoj tak přijedeme dalším).

Pokyny :

- odjezd z Frýdku-Místku z vlakového nádraží v 8:58 hodin (sraz v 8:45 ve vestibulu ČD !!!)

- pokud někdo chce vzít kamarády nebo členy rodiny, třeba i děti - je to povoleno

- vzít si dle počasí oblečení (také na převlečení), nějakou svačinu a pití, opalovací krém a samozřejmě veselou náladu, peníze, a doporučuji  trekingové nebo lyžařské hole

- povinná výbava pro členy SK MPFM tričko SK MPFM

- pro členy SK MPFM doprava a lanovka zdarma