BOWLINGOVÝ TURNAJ POŘÁDANÝ SK MPFM

Ve večerních hodinách dne 26.11.2013 v obci Baška v malebném restauračním zařízení Bašťanka se uskutečnil 1.ročník bowlingového turnaje Sportovního klubu Městské policie Frýdek-Místek. Celkem se turnaje zúčastnilo kapacitní maximum a to 12 hráčů, ačkoliv zájem byl mnohem větší. Na akci soutěžili mezi sebou členové SK MPFM, strážníci a zaměstnanci MPFM. Hrálo se na dvou drahách a každý soutěžící odehrál tři hry, které se potom sečetly do celkového skóre. Mezi hráči opravdových bowlingových přeborníků moc nebylo, což jde také vidět na konečných výsledcích. Ale šlo samozřejmě o to se zúčastnit a pobavit se. První ročník vyhrál celkově strž. Roman Novotný (430 bodů), na druhém místě skončil strž. Roman Bystroň (414 bodů) a na třetím místě strž. David Belej (395 bodů). Nejlepší ženou byla Michaela Friedrichová (350 bodů), která v celkovém hodnocení skončila na krásném čtvrtém místě.

Bowling se nám vydařil, oceněni byli všichni, ti nejlepší byli oceněni více, ti horší méně. V příjemné prostředí byla i příjemná atmosféra turnaje. Fotky z akce lze shlédnout adresáři FOTOGALERIE nebo zde: skmpfm.rajce.idnes.cz/bowlingovy_turnaj_SK_MPFM_v_Basce_dne_26.11.2013/

Velký dík si zaslouží partneři akce: STATUTÁRNÍ MĚSTO FRÝDEK-MÍSTEK, MĚSTSKÁ POLICIE FRÝDEK-MÍSTEK,  VINOTK MUDR.CHOLEVÍKA, TVOJEFITKO, DŮM VÍNA U DATLA, ZÁCLONY LINDOVSKÁ

autor článku předseda SK MPFM