NOHEJBALOVÝ TURNAJ O POHÁR SK MPFM 1.ROČNÍK DNE 26.6.2014

Dne 26.6.2014 uspořádal Sportovní klub Městské policie Frýdek-Místek 1.ročník nohejbalového turnaje O pohár SK MPFM. Sportovní klub chtěl navázat na nohejbalové turnaje pořádané pravidelně v minulosti Městskou policií FM, které v devadesátých letech bohužel zanikly. První ročník novodobého turnaje SK MPFM  byl určený opět pro složky IZS v okrese, ale také pro partnerské firmy našeho sportovního klubu. Na startovní listině bylo 2 týdny před turnajem 10 mužstev, ale pracovní povinnosti polovinu manšaftů bohužel vyřadily z účasti. Nakonec bojovaly o pohár pouze tyto týmy: OO PČŘ FM, HZS MSK, SKP OV, MP FM a SK MPFM. Náš nohejbalový tým zastupovala fotbalová trojice Pitřík, Janíček a Belej.

Nohejbalový turnaj trojic jsme odehráli na dvou antukových hřištích TJ Sokol Frýdek-Místek. Počasí vzhledem k předpovědi celodenního deště nám až na jednu 30 minutou pauzu (zapříčiněnou přívalovým deštěm) vyšlo ideálně. Jelikož z turnaje vypadla polovina týmů hrálo se systémem dvakrát každý s každým na dva sety do dvaceti bodů bez dvoubodového rozdílu. Manšaft s nejvíce výhrami se stal celkovým vítězem turnaje. Už před začátkem turnaje byly do role favoritů pasována družstva HZS MSK a SKP OV, což se nakonec také potvrdilo. Putovní pohár SK MPFM v prvním ročníku získalo zaslouženě družstvo HZS MSK. Na druhém místě neohroženě skončil tým SKP OV a na třetím místě po velkém závěrečném souboji v posledních zápasech získalo družstvo MPFM. Bramborovou pozici těsně získalo družstvo OO PČŘ FM a na posledním místě s trochou smůly naše družstvo SK MPFM. Turnaj se celou dobu nesl ve velmi poklidné atmosféře, tak jak by to mělo mezi složkami IZS vypadat, a po vyhlášení vítězů, jsme všichni ještě nějakou dobu u grilu pěkně poseděli. Všem družstvům děkuji za účast a sportovní chování a příští rok doufám, že se nás turnaje už zúčastní plný počet týmů.

CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ:

1.místo - HZS MSK

2.místo - SKP OSTRAVA

3.místo - MP FRÝDEK-MÍSTEK

Fotky ke shlédnutí je možné spatřit  v adresáři FOTOGALERIE nebo na odkaze zde: skmpfm.rajce.idnes.cz/nohejbalovy_turnaj_1.rocnik_SK_MPFM_dne_26.6.2014_ve_Frydku-Mistku/

Na závěr bych ještě rád poděkoval našim partnerům, díky k kterým jsme mohli turnaj uspořádat: STATUTÁRNÍ MĚSTO FRÝDEK-MÍSTEK, MĚSTSKÁ POLICIE FRÝDEK-MÍSTEK,  VINOTK KUBALOVÁ, PEKAŘSTVÍ KOLÍNEK, SPORTPLEX, NEWLINE, BESKYDSKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM, HANNAH SPORTOVNÍ ODĚVY PEKSOVÁ, ZPRAVODAJ RM, LEEMON, MORAVIAPHARM FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ, AK SPORTOVNÍ TROFEJE