Běžecký závod Nightrun s účastí dvou členů SK MPFM dne 22.4.2017 v Ostravě

Jelikož nás měsíc duben potrápil všemi typy počasí, na tento závod se opravdu vyčasilo, vysvitlo sluníčko a teplota pro běh byla přímo ideální. I když se jedná o noční závod čelovky tentokrát nebyly ani potřeba. V davu s námi běželo velké množství fanoušků běhu. Na startu byly muži, ženy i děti od 15. let. Všechny kategorie vybíhaly současně.  Již tradičně 5i kilometrový závod Avon run odstartoval v 20:00 h na Masarykově náměstí v Ostravě. Trať se kličkovala z náměstí k nábřeží a pak pokračovala do Komenského sadů a zpět po nábřeží opět na náměstí. Profil tratě je opravdu přizpůsobený i nenáročným běžcům. Naši členové byli na čele startu. Davidovi Belejovi, každoročnímu účastníkovi, se sice tento rok tolik nedařilo, jako jindy, ale i přes to se do 4 km pohyboval na předních příčkách. Konečné krásné umístění na 9. místě v celkovém pořadí, 6. místo v kategorii. Dalším odvážlivcem na startu byla Lenka Lištvanová, konečné umístění 113. místo, umístění v kategorii na 15. místě.

Doporučení: Příjemný běh pro každého. Pro náročné běžce trénink nebo možnost účastnit se závodu na 10 km.

Přání: Doufám, že se na start postavíme i příště a podpoříme tuto charitativní akci. Pro mě je rovněž cílem dále vylepšovat své výsledky. Proto se nebojte přihlásit i vy.

Odkaz na fotogalerii ze závodu zde: skmpfm.rajce.idnes.cz/Bezecky_zavod_Nightrun_s_ucasti_dvou_clenu_SK_MPFM_dne_22.4.2017_v_Ostrave/

Autorka článku: Lenka Lištvanová