Vánoční sbírka pro děti v Nemocnici ve Frýdku-Místku pořádaná SK MPFM v prosinci 2018

Jako každoročně Sportovní klub Městské policie Frýdek-Místek pořádá sbírku pro děti na dětské oddělení do Nemocnice ve Frýdku-Místku a v předvánočním čase se snaží udělat radost a vykouzlit úsměv na tváři těm nejmenším. Vánoční svátky jsou pro děti jedny z nejpěknějších svátků v roce, ale některé děti bohužel musí Vánoce trávit v nemocničním zařízení. Úsměv na rtech jsme vykouzlili necelým 20 dětem různého věku v rozmezí od 1 roku do 17 let. Ježíšek naděloval  opět všemožné od psacích potřeb, hraček především plyšových, sportovních potřeb, knížek a dalších předmětů. Rád bych poděkoval všem členům SK MPFM i nečlenům, kteří se do sbírky zapojili a dále bych všem rád popřál šťastné a veselé Vánoce a do nového roku hlavně zdraví, lásku, štěstí.

Autor článku předseda SK MPFM David Belej