Vánoční sbírka pro děti v Nemocnici ve Frýdku-Místku pořádaná SK MPFM a předána dne 19.12.2017

Rok se pomalu chýlí ke svému konci a za dveřmi jsou Vánoce, které většina z nás prožíváme ve svém domovu či u svých nejbližších. Někteří toto štěstí bohužel z důvodu nemoci či zranění nemají. Náš Sportovní klub Městské policie Frýdek-Místek jak už je zvykem opět uspořádal sbírku pro děti na dětském oddělení v Nemocnici ve Frýdku-Místku. Tři dny před Štědrým dnem jsme navštívili toto oddělení a rozveselili tak Ježíškem spoustu dětí, kteří zde byly hospitalizováni.

Úsměv na rtech jsme vykouzlili necelým 20 dětem různého věku v rozmezí od 1 roku do 17 let. Ježíšek naděloval všemožné od psacích potřeb, hraček především plyšových, sportovních potřeb, knížek a dalších předmětů. Rád bych poděkoval všem členům SK MPFM i nečlenům, kteří se do sbírky zapojili jmenovitě: Kristýna Kolichová, Marek Chmělarský, Boghdan Kunschke, Michal Ondroušek, Pavel Solanský, Radek Platoš a David Belej a věřím, že tuto dobročinnou akci za rok opět zopakujme. Na závěr si dovolím jak za svou osobu tak za SK MPFM popřát všem dobrým lidem šťastné a veselé Vánoce a do nového roku přeji hlavně zdraví, lásku, štěstí a úspěchy jak pracovní tak i sportovní.

Autor článku předseda SK MPFM David Belej